Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град София, Витоша
795 000 €
1 554 884.85 лв.

(3 750 €, 7 334.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:10 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 82 пъти.
Площ:
212 m2
Етаж:
10-ти от 11
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Unique Estates предлага за продажба елегантен многостаен апартамент с три спални, разположен в новия жилищен комплекс REYNA модерен проект с енергиен клас А, създаден с внимание към качеството на живот, енергийната ефективност и съвременния градски комфорт.
Жилището се намира на висок етаж и разкрива просторни гледки към Витоша и града, които остават защитени благодарение на ниското застрояване в района. Южното изложение осигурява естествена светлина и усещане за уют през целия ден.
Имотът е проектиран с мисъл за комфорта на едно модерно семейство, като са предвидени газово отопление и възможност за закупуване на подземен гараж, паркоместа и допълнително складово помещение.
REYNA е комплекс с разрешение за ползване (Акт 16), изпълнен с висок клас материали и модерни технологии:
- фотоволтаична система за общите части
- качествена шумо- и топлоизолация
- 7-камерна дограма с троен стъклопакет
- контрол на достъпа и видеонаблюдение
- стилни общи части и озеленена среда

Локацията е едно от големите предимства на имота бърз достъп до ключови пътни артерии, метростанция Витоша , Paradise Center, магазини, спортни центрове, престижни училища и болници. В непосредствена близост се намират Софийският зоопарк и Южен парк отлична възможност за разходки, спорт и свободно време сред зеленина.
Апартаментът е с обща площ от 212,36 кв.м. и отлично организирано вътрешно пространство:
- впечатляваща дневна зона с площ от близо 59 кв.м.